NEWS

Siódme miejsce w Wieliczce

W rozegranym w niedzielę 3. Memoriale Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza w Wieliczce  zwyciężyli bracia: Michał i Grzegorz Bębenek. Załoga BRE LEASING – MARIMEX: Robert Kus z Maciejem Wilkiem zajęła siódme miejsce w klasyfikacji generalnej zajmując jednocześnie drugą pozycję wśród kierowców wyścigowych.

 


   Czytaj całość »»

Z koordynatorem na prawym ;-)

Robert Kus aktualny Mistrz Polski w GSMP wspólnie z Maciejem Wilkiem wystartuje w najbliższy weekend podczas wielickiego Memoriału nieodżałowanego Janusza Kuliga oraz Mariana Bublewicza. Krakowska załoga pojedzie biało-niebieskim Mitsubishi Lancerem Evo 6 grupy E1 w barwach BRE Leasing oraz małopolskiego dealera samochodów marki OPEL i CHEVROLET – firmy MARIMEX. 


   Czytaj całość »»

Wyrównany rekord w GSMP

Robert Kus został zwycięzcą podwójnej eliminacji Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski w Korczynie. Zawodnik BRE Leasing Racing Team pewnie wygrał wszystkie podjazdy wyścigowe, dopisując na swoje konto kolejne 40 oczek. Po dwunastu eliminacjach kierowca Automobilklubu Krakowskiego literuje w klasyfikacji z liczbą 220 punktów przed Tomaszem Mikołajczykiem (130 pkt) i trzecim Tomaszem Myszkierem (119 pkt).


   Czytaj całość »»

Drugi podjazd po ciemku...

Sobotnie zawody w Korczynie okazały się mocno kontrowersyjną eliminacją. Pomimo, że zapadł zmrok, sędziowie nie zdecydowali o przerwaniu/odwołaniu drugiego podjazdu wyścigowego XI rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski i wydarzenia, jakie miały miejsce podczas drugiego wyścigu sprawiły, że prawdopodobnie jutro rano zostanie powtórzony drugi podjazd wyścigowy. 


   Czytaj całość »»

Zimna Korczyna...

Pomimo, że Robert Kus ma już zapewniony tytuł Mistrza Polski w klasyfikacji generalnej, to kibice będą mogli zobaczyć jego przejazdy już w najbliższy weekend w Korczynie podczas XI i XII eliminacji Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Zawodnik BRE Leasing Racing Team pojedzie dobrze znanym Lancerem Evo 6 w grupie najmocniejszych samochodów OPEN +2000.


   Czytaj całość »»

Pomimo awarii - udany Rościszów

Drugi dzień zmagań podczas wyścigu w Rościszowie nie okazał się pomyślny dla Roberta Kusa. Zawodnik BRE Leasing Racineg Team nie ukończył zawodów z powodu awarii skrzyni biegów w Lancerze Evo6 grupy E1.

                 


   Czytaj całość »»